LightX fotograf düzenleyici

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2,29 ?
  • Boyut 60.1 MB
  • Version 2.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Andor Communications Pvt Ltd
Fotoğraflarınızı mobil cihazınızdan LightX mobil uygulaması sayesinde olduğundan daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz LightX mobil uygulaması en güzel fotoğraflarınızı daha da güzel ve kaliteli bir hale getirmek için kullanıcılarına özel bir hizmet sunuyor. 

LightX uygulaması arka plan kaldırma, fotoğraf kesme ve birleştirme, karikatür yaratmak, harika selfiler çekmek ve portre rötuş yapmak, renk düzenleme efektleri, cift pozlama efekt, fotoğraf filtreleri, seçici düzenleme efektleri ve bulanıklaştırma efektleri yapmanın kolay ve eğlenceli bir yoludur. Bu özelliklerin her birine uygulama içerisinden anında ulaşabilir ve kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınızı düzenlerken çeşitli çıkartmalar ile eğlenceli fotoğraflar oluşturabilir ve sosyal medyalarınızı en güzel fotoğraflarınız ile süsyeleyebilirsiniz.

Fotoğraf arşiviniz herkesinden daha renkli ve güzel olsun. Birbirinden farklı ve kaliteli fotoğraf efektlerinin tadını çıkartın. Her birini tek tek deneyebilir ve en sevdiğiniz özelliği belirleyebilirsiniz. Farklı görüntü renkleri üzerinde farklı renk düzenleme efektlerini seçici olarak uygulayın ve ortaya farklı görseller çıkartın. Etkileyici gerçek üstü efektler yaratmak için birden çok fotoğrafı birleştirmeyi deneyebilirsiniz. Yani LightX mobil uygulaması içerisinde her efekti deneyerek fotoğrafınıza en yakışanı seçebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
LightX fotograf düzenleyici indir
DİĞER SÜRÜMLER