LightX fotograf düzenleyici

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 60.1 MB
  • Version 4.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Andor Communications Pvt Ltd
LightX mobil uygulaması cep telefonunuzdan fotoğraflarınız üzerinde oynama yapabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

LightX mobil uygulaması Android  mobil cihazınızda kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Uygulama indirirken herhangi bir ücret ödemezsiniz. En güzel anlarınızı ölümsüzleştirmiş olduğunuz fotoğraflarınızı LightX mobil uygulaması sayesinde  ilk günkünden daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Uygulama içeriklerini kullanırken de herhangi bir ücret ödemezsiniz. 

Sosyal medyalarınızı süsleyen fotoğraflarınız artık eskisine göre daha kaliteli bir şekilde olacak. Fotoğraflarınız üzerinde bir çok  değişiklik yapmanıza yarayacak LightX mobil uygulaması ile birbirinden farklı fotoğrafları birleştirmeniz konusunda da sizlere yardımcı olacaktır. Düzeltmek ve cildinizi gençleştirme, otomatik güzellik filtresi, yüzünüzdeki sivilce ve lekeleri kaldırmak, saç rengi değiştirme ve farklı tonları uygulamak, dişlerinizi beyazlatma, portre fotoğraflarınızın arka planını bulanıklaştırmak gibi bir çok özelliğe ev sahipliği yapan LightX uygulama kullanıcılarına harikalar yaratıyor. 

Ücretsiz özel tasarlanmış filtreler ile fotoğraflarınızı düzenlenmek eskisine göre daha da kolaylaştı. Uygulama sayesinde mobil cihazınızı hem daha verimli bir hale getirirsiniz hem de fotoğraflarınız üzerinde profesyonel bir çalışma yapabilirsiniz. Bunun için saatlerinizi vermeyin, LightX mobil uygulaması sizlere yardımcı olacaktır. Diğer kişilerin fotoğraflarından daha farklı ve kaliteli fotoğraf oluşturmak hiç de zor değil, mobil cihazınız da bulunan LightX uygulaması kullanıcılarına bu düzeyde kaliteli bir hizmet sunacaktır. 

Daha Fazla Göster
LightX fotograf düzenleyici indir
DİĞER SÜRÜMLER